KONST / Litografier / Färglitografi 4674474
*
nr 467 4474
Färglitografi
Romeny, 43/100
Följerätt
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 maj 2007
kl 17:14:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/5 12:36:37
1
100 kr
14/5 14:13:54
2
200 kr
14/5 14:15:57
1
200 kr
14/5 14:16:38
1
Vinnande bud
14/5 14:23:28
1
justering av budtak
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad romeny
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:56
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:52
*
Färglitografi
nr 467 4474
Färglitografi
Romeny, 43/100
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 maj 2007 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/5 12:36:37 | 1 | 100 kr |
14/5 14:13:54 | 2 | 200 kr |
14/5 14:15:57 | 1 | 200 kr |
14/5 14:16:38 | 1 | Vinnande bud |
14/5 14:23:28 | 1 | justering av budtak |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad romeny
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22 -
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:56 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:52